KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475356
nr 1747 5356
Kopia efter Lempica, Kvinna i hatt. Ej signerad. Olja på duk, 90x60 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 8 december 2025
kl 19:26:39
800 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.600 kr